Wij zijn de familie Cvitan met een lange traditie van toerisme. We respecteren elke gast en genieten van ons werk. Allereerst willen we dat de gast zich welkom voelt, wat een van de belangrijkste redenen is waarom onze gasten terugkomen. Appartementen Cvitan bevinden zich in Tribunj, op 50 meter van de zee. Elk appartement heeft een balkon met uitzicht op de zee en Stari Tribunj.
Lees meer Accommodatie eenhedenHet wordt betaald bij aankomst in het appartement, het aanbetalingsbedrag is 30% van de totale prijs. Aankomsttijd: vanaf 14.00 uur Vertrektijd: tot 10.00 uur
Inlusief wel Toeristenbelasting.Als u uw reservering wilt annuleren, neem dan contact met ons op. Bij annulering minder dan 30 dagen voor aanvang van de huurperiode ben je de aanbetaling kwijt Bij annulering meer dan 30 dagen voor aanvang van de huurperiode storten wij het betaalde bedrag minus de overboekingskosten ( meestal rond de € 10. Neem in geval van annulering altijd contact met ons op en misschien heb je een suggestie.
Alles is bij de prijs inbegrepen (verblijfsbelasting, airconditioning, parkeren, internet, huisdieren, schoonmaak, buitengrill).