4 volledig onlangs gerenoveerde appartementen te huur in Tribunj, 5 km van Vodice en 12 km van Šibenik. De appartementen bevinden zich op een aantrekkelijke locatie op slechts 150 meter van het belangrijkste stadsstrand. In de directe omgeving van het appartement bevinden zich restaurants, koffiebars, winkels en een apotheek. 3 appartementen (2+2) bestaan uit een slaapkamer met een groot tweepersoonsbed, een keuken, een woonkamer met een slaapbank (kwaliteitsbank met matras), een badkamer en een balkon met uitzicht op zee. Het studio-appartement is bedoeld voor twee personen. Het heeft een keuken, een tweepersoonsbed, een badkamer en een balkon met uitzicht op zee. Alle appartementen zijn voorzien van airconditioning, een föhn, smart-tv en gratis WiFi. Beveiligde parkeerplaats voor het appartement.
Lees meer Accommodatie eenhedenAankomsttijd: 14:00 uur Vertrektijd: 10:00 uur
Inlusief wel Toeristenbelasting.We komen net terug van Tribunj. Sunny Day appartementen zijn gelegen op een uitstekende locatie, dichtbij het strand. Zeer aardige en behulpzame eigenaar, schoon en comfortabel. Alles in de keuken komt overeen met de beschrijving. Prachtig uitzicht vanaf het balkon. Rustige en veilige buurt. Wij zullen elkaar zeker nog eens ontmoeten. Bedankt voor alles aan Łukasz en zijn familie en Andrzej en zijn familie.
Het appartement is schoon en goed uitgerust. Het ligt vlakbij het centrum en het strand, op slechts een paar minuten lopen. De eigenaren zijn vriendelijk en professioneel. Uitstekend vakantieappartement, alle aanbevelingen.
Appartement zoals beschreven, zeer schoon (het schoonste appartement waar ik in Kroatië heb verbleven). Goede locatie, mooi uitzicht vanaf het balkon, 2 minuten naar het strand, ongeveer 5 minuten naar de winkel, ongeveer 10 minuten naar de oude stad. Parkeren onder het huis. Zeer aardige en behulpzame gastvrouw. Plaatsen die het aanbevelen waard zijn.