Appartementen Ljubica -
Trpanj - De regio Dubrovnik

prijs vanaf € 75 per nacht Skalini sv. Roka, 3, Trpanj
Waardering gasten gebaseerd op
3 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Trpanj ligt aan de noordwestkust van het schiereiland Pelješac, naast de toeristische weg, is het ook verbonden met het vasteland over zee vanuit de haven van Ploče met de veerboot. Mooie, meestal kiezelstranden in de stad zelf of in nabijgelegen steden garanderen u een prachtige heldere zee omringd door eeuwenoude dennenbossen, stille en verborgen baaien die u gewoon ademloos achterlaten met hun schoonheid. Luka Beach ligt op 200 m van het huis, dus 3 minuten lopen.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 75 per nacht
ID: 18672 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (60 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 75 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

gps-adres van het object: 43°0`21. 942˝ 17°16`38. 384˝ Houd uw appartement schoon tijdens uw verblijf. (Er wordt niet schoongemaakt.) Gelieve uw aankomst na 14:00 uur te plannen. U wordt verzocht het appartement op de dag van vertrek voor 10.00 uur te verlaten. Houd u aan de huisregels, stilte van 23:00-09:00. Huisdieren mogen niet in het appartement worden gebracht zonder voorafgaande toestemming van hun gastheer. De prijs van het appartement voor de gehele contractperiode wordt aan het begin van uw verblijf in rekening gebracht. (binnen 24 uur) Na vertrek dient u de verhuurder uit te nodigen om het appartement te inspecteren. Bij het maken van een reservering is een aanbetaling vereist en het bedrag is bespreekbaar. Toeristenbelasting is bij de prijs inbegrepen.

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 200 m
  • Centrum 500 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 500 m
  • Apotheek 500 m
  • Bank 500 m
  • Postkantoor 500 m
  • Tankstation 14 km
  • Busstation 500 m
  • Discotheek 300 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Appartement 10+1 bestaat uit 4 tweepersoonskamers en een driepersoonskamer, 3 badkamers met douche, keuken met woonkamer, terras en open haard. Het appartement is uitgerust met een wasmachine, een vaatwasser, keukengerei om eten te bereiden, een fornuis, een magnetron en een waterkoker. We hebben ook de mogelijkheid om sup te huren.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Ljubica heeft 0 keer bekeken sinds 68825
Fani Roso Aanbieder vanaf 2013
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Ljubica
Opmerkingen
K
Uitstekend! 5/5
Kaja Zagreb,
Verbleven in A4+1 , Juli 2020 | Hemel op aarde

Geweldige locatie van het appartement, aangelegd strand op vijf minuten lopen van het appartement Het centrum van een kleine mooie plek op tien minuten lopen. Naast het appartement een mooie 200 treden naar de kerk voor een actieve vakantie met een geweldig uitzicht Een kleine rustige plek, met een mooi pad voor een wandeling door de bossen, onze huisdier shi-tzu ook genoten van het prachtige terras. Dekens.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenMensen met huisdieren
G
Uitstekend! 5/5
Gabča Havířov,
Verbleven in Appartementen Ljubica , Augustus 2016 | super

Hallo aan iedereen die een rustige vakantie zoeken. Apartments schoon, overdekt terras, dus heel comfortabel zitten na een verblijf van een dag in de zon. Airco was niet de hele tijd die nodig is, hadden we een aangename schaduw en 's nachts. Ik aanraden voor gezinnen met kinderen. Het strand 5 minuten. Pebble is zo aangenaam pub. Niet ver van het appartement, 7 minuten, is het een mooie speeltuin in de schaduw van pijnbomen. Dank u, aardige mensen. We brachten een geweldige man en 14 dagen vakantie.

Reactie vertaald uit het tsjechisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderen
m
Uitstekend! 5/5
meli Zenica,
Verbleven in Appartementen Ljubica , Juli 2014 | prijzenswaardig

Voor het tweede jaar komt naar de appartementen van Ana Roso en ik ben erg blij.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderen
Laatste advertenties
Appartementen Nada Krk, Kroatische eilanden
Appartement Nona i Nono Pag Mandre, Kroatische eilanden
Appartement Bobić Slano, De regio Dubrovnik
Appartementen Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatische eilanden