Apartments Kamena ligt in een rustig deel van Tučepi, op de eerste rij aan zee. Wij bieden modern ingerichte appartementen en studio-appartementen voor 2, 3, 4, 5 en 6 personen met een parkeerplaats voor elk appartement. Al onze appartementen zijn voorzien van airconditioning, tv, satelliet, wifi en alle benodigde keuken- en badkamerapparatuur. Ons gebouw herbergt ook ons familierestaurant Kamena, waar u de traditionele Dalmatische keuken kunt proberen met een uitstekende selectie Kroatische wijnen. In de directe omgeving is er ook een strandcafé voor koffie in de middag of een cocktail aan zee. Het centrum van de stad met talloze cafés, restaurants, een postkantoor en een apotheek ligt op 300 meter afstand.
Lees meer Accommodatie eenhedenVoor de reservering is het noodzakelijk om het bedrag van 2 nachten te betalen, de rest wordt contant betaald bij aankomst. Check-in: vanaf 13.00 uur Check-out: tot 10.00 uur Toeristenbelasting is bij de prijs inbegrepen. Gratis parkeren. De reservering van een garageplaats wordt extra aangerekend.
Inlusief wel Toeristenbelasting.De mogelijkheid van het nemen van ontbijt, zal extra 6 € per persoon in rekening worden gebracht!
Dit is een zeer schoon en goed ingericht appartement op een zeer aangename locatie direct aan het strand. De kamers waren erg schoon en mooi, een mooi balkon met uitzicht op de zee. Airconditioning, parkeergelegenheid en een heel aardige en aangename eigenaresse. Het restaurant op de begane grond kookte uitstekend. Wij komen zeker graag terug.
We waren zeer tevreden met de keuze van de accommodatie. Schone kamers, gloednieuw. Behulpzame eigenaar, handdoeken elke 2 dagen verschoond. Accommodatie vlakbij de zee. Een groot voordeel was dat we onze spullen van het strand in de garage aan het strand konden bewaren en niet op en neer hoefden te lopen. Ik raad het zeker aan.
Geweldige accommodatie, schoon en netjes.
Bedankt, we zijn blij dat je je comfortabel bij ons voelde en dat je tevreden bent met de accommodatie. Met vriendelijke groeten