Onze appartementen zijn gelegen in de buurt van een van de mooiste stranden. De appartementen zijn modern en comfortabel te blijven. Gelegen in een rustig deel van de stad, en zijn ideaal voor een familievakantie. Het strand ligt op 100 m van het huis, en het kan worden bereikt door een korte wandeling van 2-4 minuten. Elk appartement beschikt over een beveiligde parkeerplaats.
Lees meer Accommodatie eenhedenWanneer reserveren is verplicht een borg te betalen voor een kamer. Het resterende bedrag wordt in rekening gebracht bij aankomst. De borg is inbegrepen in de prijs. Check-in is vanaf 12:00 uur, uitchecken tot 10.00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Mijn vriendin en ik zaten vanaf 3 augustus in het oranje appartement. tot 15.8. en we hadden geen enkele opmerking. Het appartement is prachtig ingericht en comfortabel en heeft alles wat u nodig heeft om te leven en te koken. Het strand ligt op een paar minuten lopen van het appartement en ook kleine winkeltjes zijn vlakbij voor de dagelijkse boodschappen. Wat de gastheren betreft, alle lof voor hun vriendelijkheid en behulpzaamheid. Als we hulp of advies nodig hadden, hielpen ze ons altijd en beantwoordden we al onze vragen. Kortom: van harte gefeliciteerd allebei! We hielden van ons verblijf en zullen zeker terugkomen!
Deze keer ging ik met mijn moeder op vakantie in Tučepe en vond een uitstekende accommodatie voor ons tweeën. De accommodatie was perfect schoon en het ontbrak ons aan niets. En de gastheren waren zo aardig dat het gewoon ongelooflijk was om het te ervaren. Mevrouw Dragica en de heer Željko waren uiterst meegaand voor alles wat we nodig hadden en meer dan noodzakelijk waren ze er voor ons. Het strand is dichtbij, de zee is schoon en langs de kust is alles aanwezig voor een fijne vakantie. Warme aanbevelingen voor appartementen Turić!
Tučepi is een heerlijke plek voor vakantie, vooral als je gastvrij wordt ontvangen door mevrouw Dragica en haar man Zeljko. Bij deze geweldige, positieve mensen en hun comfortabel ingerichte appartement, dat straalde van netheid, voelden we ons thuis. Bedankt uit de grond van mijn hart en alle aanbevelingen voor Apartments Turić!
Vriendelijke gastheren en comfortabele accommodatie. Hoge netheid van het appartement. Ik raad aan om in appartementen Turić te verblijven.
Mijn man en ik brachten de zomer door in augustus 2020! Accommodatie zonder enige klacht, nieuw meubilair, onberispelijke netheid en het belangrijkste zijn de warme gastheren, uiterst lieve mensen Dragica en Željko. Ik raad het iedereen aan
We gaan al 20 jaar op vakantie naar Tučepi. We blijven hier terugkomen, want er is een prachtige zee en Dragica en Želje zijn onze geweldige vrienden geworden. We voelen ons hier thuis. We missen hier gewoon niets en we kunnen alleen zeggen over een plek waar je het heel goed doet. Ik raad het iedereen ten zeerste aan.
Appartementen zijn mooi, nieuw. Het is allemaal schoon, ruikt. Mevrouw Dragica en haar man zijn vriendelijke, toegankelijke, geweldige mensen. Locatie is geweldig. Het gaat allemaal om tien tientallen ponden! Aanbevelingen voor appartementen Turić.
We onze vakantie in Tučepi en verbleven in het prachtige familie Turić. Appartement schoon, uitstekende, zee, strand en alle andere faciliteiten in de buurt van ... De gastheren vriendelijk en erg aardig. Gefeliciteerd en veel geluk, want alles was perfect! SM & M
Uitstekende accommodatie. Het appartement was perfect schoon en goed uitgerust. Mooi uitzicht op de zee. Gastheren vriendelijk en tot uw dienst. Het strand ligt op twee minuten lopen, en er zijn alle andere noodzakelijke voorzieningen (winkels, bars, restaurants, etc.). Ligt gedurende ongeveer 5 minuten. Een heel belangrijk ding in een plaats oversteek over de hoofdweg (op weg naar het strand), is er een verkeerslicht. Zo niet, de opmerkingen die ik niet schrijven, maar dit keer heb ik echt, want ik ben zeer tevreden. Sterk aanbevolen!
Super appartement, super gastheren, perfect netheid. In de buurt van de kust, het strand is geweldig, restaurants, allemaal gemakkelijk te bereiken. We komen terug!
Onze vakantie was echt een vakantie, geweldige gastheren, perfecte plek, perfect zee, dank je. Suzana Pejic, Osijek
Lieve Susan Dank u voor uw reactie, en je geweldige gastheren zijn geweest. Met vriendelijke groet!