Appartementen Branko i Matija -
Vir - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 40 per nacht Bobovik XXVII / 14, Vir

Branko i Matija Šarić Aanbieder vanaf 2023
Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Er zijn drie appartementen in het huis. Twee ervan hebben twee slaapkamers, een woonkamer, een keuken, een badkamer en een groot overdekt terras. Elke kamer heeft één kamer met een tweepersoonsbed, en de andere kamer heeft twee eenpersoonsbedden. Het derde appartement heeft een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een keuken, een badkamer en een groot overdekt terras. Alle kamers zijn voorzien van beddengoed. De keukens zijn uitgerust met servies om eten te koken en te serveren, evenals een magnetron en een waterkoker. Elk appartement beschikt over airconditioning, die bij de prijs is inbegrepen. Alle appartementen hebben een aparte ingang. Er is een parkeerplaats bij het huis die voor alle gasten beschikbaar is. Er kan ook gebruik worden gemaakt van een barbecue. Het strand Žitna uvala ligt op 80 meter afstand. Het strand is kiezelstrand en de zee is zanderig. Langs het strand lopen een promenade en een fietspad, en er zijn diverse cafés, restaurants, banketbakkers en bakkerijen. Er zijn verschillende winkels binnen 100 meter. Het centrum van Vir ligt op 1800m afstand.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Wanneer een gast een appartement boekt, dient hij/zij een aanbetaling te doen van 20% van het totale bedrag. De rest dient bij aankomst in het appartement te worden betaald. De prijs is inclusief toeristenbelasting. Inchecken in het appartement is om 12:00 uur en uitchecken is om 9:00 uur. In het seizoen (juli en augustus) bedraagt de minimale reserveringsduur 7 dagen, in het voorseizoen (juni) en naseizoen (september) 3 dagen. Gasten dienen zelf handdoeken, theedoeken en hun eigen hygiëneproducten mee te nemen.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 80 m
  • Centrum 1.5 km
  • winkel 200 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 1.8 km
  • Apotheek 1.5 km
  • Postkantoor 1.6 km
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 2 km
  • Vliegveld 27 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Branko i Matija heeft 0 keer bekeken sinds 18432
Branko i Matija Šarić Aanbieder vanaf 2023
Spreekt:
Kroatisch
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Branko i Matija
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Kućica uz More Sevid, Regio Split
Appartementen Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatische eilanden
Appartementen Drago Murter, Kroatische eilanden
Appartementen Tonci Pag, Kroatische eilanden