Moderne, volledig ingerichte appartementen met twee slaapkamers voor 4 personen met keuken, eethoek, gemeenschappelijk terras en barbecue in de tuin, één parkeerplaats per appartement. De tuin is omheind en 's nachts afgesloten. Afstand tot het strand 200 m, tot de winkel 50 m en tot de supermarkt 500 m.
Lees meer Accommodatie eenhedenVooruitbetaling van 100 euro per appartement en dient als garantie voor de reservering. De bankkosten van het betalen van het voorschot zijn voor rekening van de gast. Betaling van de eindfactuur contant (HRK of EUR). Aankomst- en vertrektijden in overleg, maar binnen de grenzen van de internationale gebruiken. Vertrek 9.00 uur. - Aankomst 12, 30 uur. Gasten worden vriendelijk verzocht om het appartement bij vertrek netjes en schoon achter te laten, anders brengen wij een schoonmaakservice van 50 euro in rekening.
Inlusief niet Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringWelkomstdrankje, mogelijkheid om excursies naar nationale parken te organiseren. Transfer vanaf de luchthaven van ZADAR op afspraak. WI FI internet inbegrepen in de prijs, evenals het gebruik van grill en barbecue in de tuin.
Geweldige vakantie en alle lof voor de gastheer. Alles is geweldig: het appartement, de omgeving en de nabijheid van het strand, alles op zijn plaats en zeer aangenaam om te verblijven. Alles voor 5.
We brachten 7 dagen heerlijke vakantie door in het appartement, extreem schoon, netjes en super uitgerust. Het grote terras voor gezellige bijeenkomsten en de nabijheid van het strand maken de vakantie nog mooier. De gastheer is lovenswaardig, altijd tot uw dienst. Alles is lovenswaardig.
We hebben in augustus tien gezellige dagen doorgebracht in de genoemde accommodatie. Het appartement is gewoon groot voor een gezin van vier. Voorzien van alles waardoor u zich thuis voelt. De bedden zijn zeer comfortabel, wat uw vakantie na een zware dag nog mooier maakt. Het strand ligt op bijna 200 meter afstand van het appartement. De gastheren staan altijd klaar om u op elke vraag een antwoord te geven. In de buurt zijn Konzum winkel, wisselkantoor, bakker en diverse restaurants met lekker eten en betaalbare prijzen. Kiest u voor een van de appartementen van Villa Trojka, dan is dit een goede keuze voor uw vakantie.
Voor elke aanbeveling Gezellige sfeer, alles is schoon, de bedden zijn comfortabel, het strand is dichtbij
Uitstekend!
Het appartement heeft een score van 100 op een schaal van 1-10 ;-) Binnen ruikt alles nog steeds nieuw en is zeer netjes. Het appartement is van alles voorzien - een balkon en een groot terras. Op het terrein is er een parkeerplaats die een groot pluspunt is. In de omgeving is er een winkel, een bakker en een prachtig strand. We raden deze plek ten zeerste aan en bedankt voor uw gastvrijheid. Eigenaren erg vriendelijk en behulpzaam. Wij adviseren en begroeten.
We zijn blij dat je in ons appartement bent gebleven. We hebben een geweldige reactie en aanbevelingen.