Appartementen Luka -
Vodice - De regio Sibrenik

prijs vanaf € 70 per nacht Blata 65A, Vodice
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Erg goed 4/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

In Vodice 50 meter van de zee, onlangs gerenoveerde en volledig uitgeruste aantrekkelijke appartementen gecategoriseerd met vier sterren. Drie appartementen verdeeld over drie verdiepingen (begane grond, 1e verdieping, 2e verdieping), elk met een aparte ingang, uitzicht op zee en een parkeerplaats. Appartement 1. op de begane grond, bestaat uit een keuken, eetkamer en woonkamer als geheel met toegang tot het terras, slaapkamer en badkamer. De keuken is volledig uitgerust en uitgerust met keukengerei en huishoudelijke apparaten (magnetron, wasmachine, waterkoker, koffiezetapparaat). Appartement op de 1e verdieping, bestaat uit keuken, eetkamer en woonkamer als geheel met toegang tot het terras, slaapkamer en badkamer. De keuken is volledig uitgerust en uitgerust met keukengerei en huishoudelijke apparaten (magnetron, wasmachine, waterkoker, koffiezetapparaat). Appartement op de 3e verdieping, studio-appartement, keuken, eetkamer en slaapkamer als geheel met groot terras en uitzicht op zee. Beddengoed, handdoeken, fietsverhuur, toeristenbelasting zijn inbegrepen in de prijs.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 70 per nacht
ID: 48491 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (60 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 70 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Een aanbetaling van 30% is vereist om de reservering te bevestigen, tot 10 uur check-out, check-in 14

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 50 m
  • Strand 50 m
  • Centrum 500 m
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Extra faciliteiten

welkomstdrankje, fietsverhuur gratis Prijs is inclusief toeristenbelasting, parkeren, airconditioning, linnen.

Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Luka heeft 0 keer bekeken sinds 72582
Nataša Maleš Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Luka
Opmerkingen
P
Erg goed 4/5
Paweł Kęty,
Verbleven in A2+2 , Juni 2024 | Appartement kloof 1 en kloof 2

Hallo, we verbleven van 21 juni tot 1 juli in de Luka 1 Luka 2 appartementen, geweldige locatie dicht bij de oude stad en te voet naar Tribunja, mooi startpunt voor Šibenik en Primosten, goed contact met de verhuurder, ik raad het aan

Reactie vertaald uit het pools - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieFamilies met kinderen
Laatste advertenties
Kućica uz More Sevid, Regio Split
Appartementen Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatische eilanden
Appartementen Drago Murter, Kroatische eilanden
Appartementen Tonci Pag, Kroatische eilanden