Appartement Sv. Marak heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers met toilet, keuken met eethoek, woonkamer. Air conditioning, Wi-Fi, satellietantenne. Appartement Sv. Marak ligt in een rustige omgeving vlakbij het prachtige strand in Risika. De gasten kunnen genieten van de rust en stilte, en wanneer ze de zee en het strand willen, heeft dit appartement een beveiligde parkeerplaats naast het strand van Sv. Alleen maart voor gastappartementen.
Lees meer Accommodatie eenhedenAankomsttijd 14h Vertrektijd 10 uur
Inlusief wel Toeristenbelasting.Wij bieden een beveiligde parkeerplaats alleen voor de gasten van het appartement in de buurt van het strand Sv. Marak
Het appartement, dat eigenlijk een vakantiehuis is, heeft alles wat u nodig heeft voor een geweldige vakantie en ligt op korte afstand van de zee en de zand- en kiezelstranden van Risika. Het appartement is goed onderhouden en recentelijk gerenoveerd. Ook het uitzicht vanaf het balkon over de zee is geweldig. Als gezin van vier voelden we ons erg op ons gemak gedurende de twee weken en werden heel goed verzorgd door Kristina, die voor het appartement zorgt. Er is een kleine winkel op het terrein en we gaan vaak naar Vrbnik om te eten, bijvoorbeeld naar Morska Vila (een echte aanrader). We komen graag terug op elk moment.