Stel je voor dat je wakker wordt door de zonnestralen en het gezang van vogels in de omringende bomen, terwijl je ontspant en geniet van de jacuzzi (massagebad). In volledige privacy kun je comfortabel op een ligstoel zitten en je eerste ochtendkoffie of -thee drinken. Een ideale locatie voor gasten die graag willen ontspannen en genieten van een groene, zonnige oase. U bent ongeveer 10 minuten rijden verwijderd van schone, kleine stranden. Onze gasten kunnen gratis gebruikmaken van een SUP-board. Prachtig nieuw gebouwd vakantiehuis met een grote tuin van 1300 m2. 2 buitenterrassen om van de zon te genieten, een prieel met schaduw om te genieten, jacuzzi, badmintonuitrusting, privé gratis parkeerplaats in de schaduw. Het huis bestaat uit 3 slaapkamers (elke kamer is voorzien van airconditioning), 2 badkamers en een wasmachine, een grote woonkamer met airconditioning en een ingerichte keuken met een vaatwasser. U bevindt zich op 20 minuten van de luchthaven van Pula en op 25 minuten van het Romeinse amfitheater in het centrum van Pula. Het Nationaal Park Brijuni en de stad Rovinj liggen op ongeveer 30 minuten afstand.
Lees meerBetaalwijze: Bij reservering wordt een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag op de bankrekening gestort. Het resterende bedrag dient bij aankomst contant te worden betaald. Inchecken kan vanaf 16.00 uur en uitchecken dient te gebeuren voor 10.00 uur.
Inlusief niet Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reserveringVooruitbetalingen kunnen tot 45 dagen voor aankomst worden terugbetaald. Vanaf 45 tot 30 dagen voor aankomst is het mogelijk om de reservering over te zetten naar één van de volgende beschikbare data. De reservering is niet restitueerbaar. Reserveringen van 30 dagen of korter: geen restitutie mogelijk.
Adrenalineliefhebbers (groot en klein) vinden het Glavani Adrenaline Park niet ver van het huis en kunnen ook een bezoek brengen aan Istra Adventure - Quad safari door de natuur en Jetski safari. Als u van wandelen of paardrijden in de natuur houdt, zijn er in de buurt van het huis prachtige wandelpaden en gemarkeerde fietspaden. Het ridderspel "Race to the Ring" is een traditioneel evenement in Barban dat plaatsvindt in het derde weekend van augustus.