Villa Petra is een mooi huis, waarin de ideale vakantie biedt voor lichaam en ziel, die is gelegen in het D-Marin, Sukušan Bibinje, een toeristisch dorp, op 10 minuten van de stad Zadar. Het is volledig uitgerust en modern. De buitenruimte heeft drie parkeerplaatsen, zwembad (700x350), grote tuin. Het zwembad zijn er parasols, buitendouche en acht ligbedden voor complete ontspanning. Voor onze gasten, vinden we ook buitenkeuken met een barbecue onder het overdekte terras voor gezelligheid en plezier. Het interieur van de villa heeft een keuken met alle apparatuur, woonkamer en eetkamer en toiletten. De hele villa heeft 5 airco, gratis internet, vier tv's met satellietzenders. Vanaf het balkon van het huis, is er een prachtig uitzicht over de zee en de eilanden. Speciale attracties van de omgeving van Punta strand in de directe omgeving de gasten beschikken over een rijke selectie van diverse restaurants, bars met ogućnost gebruiken rijke recreatieve en sportieve programma's.
Lees meerReservering via e-mail: petra. G91 @ gmail. com, de aanbetaling is 20% van de factuur en moet worden betaald bij de bevestiging van de boeking op IBAN: HR0324070003102919710. Aankomsttijd van 16:00 uur Tijdstip van vertrek tot 10: 00u
Inlusief wel Toeristenbelasting.Stad Zadar u de schoonheid van het verleden te mengen en alle voorzieningen die een moderne reiziger biedt een aantal toeristische attracties: op zoek naar de ideale accommodatie, authentieke gastronomische lekkernijen, cultureel erfgoed, moderne sportvoorzieningen en diverse excursie programma, heb je de juiste bestemming voor een vakantie, sport en entertainment gekozen. Extreem ruige kustlijn, eilanden en ongerepte natuur trekken veel watersporters alleen in dit gebied. De archipel bestaat uit 24 grotere en zelfs 300 kleine eilandjes en rotsen, 3 natuurparken - Telašćica, Velebit en Vrana en 5 nationale parken - Paklenica, Plitvice, Kornati, Krka en Noord-Velebit rang Zadar en zijn omgeving in de reisaanbiedingen top Kroatisch.