Dit nieuwe vakantiehuis ligt in het centrum van het eiland Vir. Verborgen voor lawaai en uitzicht. Aangezien het nog in aanbouw is, zijn er slechts een paar foto's geüpload. Het huis heeft 2 slaapkamers met een tweepersoonsbed en een tweepersoonsbed op de galerij. De totale capaciteit bedraagt 6 personen. Twee badkamers zijn uitgerust met douchecabines en een wasmachine en droger. Tevens is de keuken voorzien van alle apparatuur. In de tuin is er een overdekt terras en een grill. Parkeren is mogelijk voor gasten, evenals een parkeerplaats in de garage. Wij proberen uw vakantie zo ontspannen mogelijk te maken en kijken uit naar de komst van onze eerste gasten.
Lees meerBij het maken van een reservering is het noodzakelijk om 30% van het totaalbedrag van de reservering te betalen. De rest kunt u voor aankomst op de rekening betalen of contant bij het inchecken. Inchecken kan vanaf 15:00 uur en uitchecken tot 10:00 uur.
Inlusief wel Toeristenbelasting.In het huis wordt u begroet met een welkomstdrankje, evenals alle informatie over het eiland Vir, excursies en dergelijke.